Opinioni juaj

Njoftim për dëgjim publik -Departementi... Lexo më shumë

RAPORTO

veprime ilegale

Lajmi i Fundit

 
23 Shkurt

Ministri Agani fton suedezet të investojnë në Kosovë.

Ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Ferid Agani, ka pritur në takim një delegcion nga Suedia, më në... Lexo më shumë

22 Shkurt

MMPH dhe MBPZHR koordinojnë veprimet për mbrojtjen e Parqeve Kombëtare

Ministria e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Lexo më shumë

20 Shkurt

Ministri Agani priti shefin e ri të UNMIK-ut në Kosovë

Ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Ferid Agani, ka pritur të premten në takim të dërguarin e posaçëm... Lexo më shumë

18 Shkurt

Së shpejti aksion për pastrimin e lagjeve rome

Këshilltari i Ministrit të MMPH-së, Agim Qehaja, Lexo më shumë

 • Kosova dhe Shqipëria fuqizojnë bashkëpunimin në fushën e ujërave

  12 Shkurt 2016 Zëvendësministri i Ministrisë së Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Lexo më shumë

 • 60 ditë afat për pronarët e objekteve në Qendrën Historike të Prizrenit

  11 Shkurt 2016 Task Forca për Qendrën Historike të Prizrenit, Lexo më shumë

Publikime

Kalendari

 
 • 05 Qershor
 • 04 Shkurt
 • 11 Dhjetor
 • 08 Nëntor
 • 31 Tetor
 • Dita Botërore e Mjedsit
 • Dita Botërore e Oqeaneve
 • Dita Ndërkombëtare e Maleve
 • Dita Ndërkombëtare e Zonave Urbane
 • Dita Ndërkombëtare e Detit të Zi

Fakte dhe Figura

pics
 

Shkarko udhëzimet administrative