Prijavi

nelegalna akcija

Kabinet ministra

  • Ferat Shala

    Ministar

    ferat.shala@rks-gov.net

  • Refik Ramaj

    Shef kabineta

    refik.ramaj@rks-gov.net

  • Ismet Krasniqi

    Viši politički savetnik - Kontakt: 038 200 32 005

    ismet.h.krasniqi@rks-gov.net

  • Ismet Abdullahu

    Politički savetnik - Kontakt: 038 200 32 026

    ismet.m.abdullahu@rks-gov.net

  • Qeram Telqiu

    Politički savetnik - Kontakt: 038 200 32 017

    qeram.telqiu@rks-gov.net

  • Skenderbe Hebibi

    Politički savetnik - Kontakt: 038 200 32 026

    Skenderbe.Hebibi@rks-gov.net

  • Ali Ismaili

    Politički savetnik - Kontakt: 038 200 32 302

    ali.ismaili@rks-gov.net

  • Vlorë Brahimi

    Personalni Asistent Ministra - Kontakt: 038 200 32 004

    vlore.brahimi@rks-gov.net

  • Fitim Shaqir Seferi

    Izvršni Asistent Ministra - Kontakt: 038 200 32 041

    Fitim.Seferi@rks-gov.net